Par Mums

Vizuāli izteiksmīga un lietotājam ērta tīmekļa vietne piesaistīs gan jaunus klientus, gan ļaus uzturēt kvalitatīvas attiecības ar esošajiem sadarbības partneriem.

Lai veiksmīgi sasniegtu vēlamo mērķauditoriju, tīmekļa vietnes dizainam un tehnoloģiskajiem risinājumiem jābūt pārdomātiem, profesionāliem un tiem jāpiemīt konkrētiem mērķiem – pārdot produktus vai pakalpojumus un veidot zīmola tēlu. Mēs izstrādājam tīmekļa vietnes, kas sasniedz šos mērķus un nodrošina pievienoto vērtību jūsu zīmolam.

Piesakieties tiešsaistes kursam!

Ļoti intuitīvs un viegls mācību process. Pēc apmācībām būsiet pilnībā iepazinis tīmekļa vietņu izstrādes lietotni un spēsiet īstenot jebkuru projektu internetā!

Pieredze

Mums ir vairāku gadu pieredze web tehnoloģijās – grafiskajā dizainā, tīmekļa vietņu, interneta veikalu un specializētu datubāžu pārvaldības sistēmu izstrādē. Mēs piedāvājam ātrus, efektīvus un klientam draudzīgus risinājumus dažādiem interneta projektiem.

Sadarbība

Mēs ļoti augstu vērtējam klienta viedokli un cenšamies sasniegt vēlamāko rezultātu. Lai īstenotu jūsu tīmekļa vietnes vai lietotnes ieceri,​ piedāvājam labākos risinājumus interneta vidē jebkāda veida biznesa modeļiem.

Zināšanas

Ilgajā programmēšanas praksē esam izveidojuši unikālas kodu pakas, ar kurām var kvalitatīvi un ātri sasniegt klientam vēlamo rezultātu. Šīs iepriekš izveidotās kodu pakas ļauj sasniegt un īstenot klientu projektus ievērojami ātrāk.

Atbalsts

Saņemot mūsu pakalpojumu, jūs saņemsiet arī norādījumus par sistēmas lietošanu. Kā arī piekļuve mūsu tehniskajam atbalstam, kas palīdzēs jebkurā situācijā.

Konversiju veicinoša lietotāju plūsmas sekošana

Unikāla metodika lietotāju plūsmas un viņu darbību izsekošanai jūsu lapā. Izpratne par lietotāju paradumiem, lai veicinātu konversiju rezultātus.

Individuāli mērķēts digitālais mārketings

Pielāgoti digitālā mārketinga risinājumi, kuru pamatā ir individuāls klientu interešu mārketings. Atkārtota mārketings, pamatojoties uz lietotāju darbību lapā.

Statistika un padziļināta analīze

Padziļināta vietnes auditorijas izpēte. Faktisko apmeklētāju (nevis ierīču) skaits un viņu sociāldemogrāfiskie dati. Lietotāju plūsma un viņu uzvedība.

Meklēšanas rezultātu uzlabošana un optimizācija (SEO)

Pilnvērtīga vietnes struktūras un uz atslēgvārdiem orientētu meklēšanas rezultātu uzlabošana Google meklētājprogrammā.

Zīmola atpazīstamības veicināšana

Katram klientam pielāgota stratēģija, lai veicinātu zīmola atpazīstamību, izmantojot sociālos tīklus kopā ar digitālā mārketinga risinājumiem.