Mājas lapas izstrādes izaicinājums

Hipersaite.lv Web Akadēmija tika izveidota, lai infomētu iedzīvotājus par mājas lapas izstrādi un izgatavotu pēc iespējas vienkāršāku, saprotamāku un tirgū izdevīgāko pakalpojumu mājas lapas izstrādē un uzturēšanā. Tai pat laikā nodrošinot mūsdienīgus web izstrādes standartus un efektivitāti ilgtermiņā. Tas nekad iepriekš nav bijis tik vienkārši! Bez programmēšanas zināšanām. Intuitīvs vizuālās mājas lapas izstrādes rīks ar vairāk kā 800+ gataviem dizaina šabloniem.

Mājas lapas izstrādes Izaicinājums

Piesakies un kopā ar Hipersaite.lv Web Akadēmiju apgūsti
un izveido mājas lapu sev vai uzņēmumam!

Izveido sev mājas lapu!

Tas nekad iepriekš nav bijis tik vienkārši!

Pavisam ērti! Bez programmēšanas zināšanām!

1. solis

Pēc “Mājas lapas izstrādes” izaicinājuma iegādes, savā e-pastā saņemsi pieeju hyp.lv platformai. Šajā platformā atradīsi pieeju Tavas mājas lapas izstrādes panelim. Kā arī saņemsi tehnisko konsultāciju un atbalstu mājas lapas izstrādē. Katram izaicinājuma dalībniekam tiek izveidots unikāls projekta diskusiju panelis, kur varēsiet jautāt pēc palīdzības. Kā arī Hipersaite.lv Web Akadēmijas lektori palīdzēs realizēt Jūsu web projektu konsultējot vai veicot izmaiņas Jūsu vietā 🙂

2. solis

Pieslēdzies mājas lapas izstrādes panelim un sāc veidot savu pirmo mājas lapu! Aplūko video ierakstus un  informāciju platformas lietošanā un kā veikt pirmos soļus mājas lapas izstrādē. 

3. solis

Katru dienu saņem e-pastā un hyp.lv platformā ikdienas uzdevumus, kurus izpildot, izveidosi mājas lapu. Pateicoties mūsu tehniskajam atbalstam un lektoriem, kas sekos līdzi Jūsu izstrādes procesam un palīdzēs realizēt ieceri.

Pateicoties Hipersaite.lv Web Akadēmijai, Vairāk kā 90% ŠO IZAICINĀJUMU IZPILDA un izveido Sev UNikālu Mājas lapu. Savukārt vairāk kā 50% no tiem, realizē savu pirmo mājas lapu jau 7 dienu laikā!

Izaicinājumā izveidotās mājas lapas

Izaicinājums

7 dienu izaicinājumsIzaicinājuma mērķis7 dienu izaicinājumsYour content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.30 dienu izaicinājumsYour content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced...

Gribi lai mūsu studenti izstrādā mājas lapu Tavā vietā?

Pateicoties Hipersaite.lv Web Akadēmijai, mūsu studenti var izstrādāt mājas lapu Jūsu vietā par visizdevīgāko tirgus cenu. Ļaujot studentiem iegūt praksi Web tehnoloģiju industrijā, apvienojot ar reālo situāciju un klientu vēlmēm. 
Mūsu speciālisti un projekta vadītājs nodrošinās projekta realizācijas termiņus un augstu kvalitāti, izstrādājot Jums reālu un mūsdienīgu, tirgū konkurējošu mājas lapu un/vai e-veikalu. Tādejādi nodrošinot zemākas mājas lapas izstrādes cenas, bet uzturot profesionalitāti un garantētu kvalitāti ilgtermiņa projektam.

Nodrošinām visu, lai ar mūsu tiešsaistes web akadēmijas kursa palīdzību būtu iespējams īstenot jūsu iecerēto web projektu sev vai uzņēmumam. Jums nav jāuztraucas par tehniskajiem risinājumiem, hostingu (mājas lapas uzturēšanu), programmēšanu vai citām sarežģītām darbībām.

Kontakti

Hipersaite.lv
Web Akadēmija

E-pasts: info@hipersaite.lv
Telefons: +371 27331180


Sadarbībā ar
Izmantojot www.mans.hyp.lv platformu.

Nosūtīt ziņu

5 + 12 =